O nás

Rozcestník Informační centrum Klínovec Apartmány Klínovec Loučná pod Klínovcem Sport Point Klínovec

Après restaurant - stylová restaurace se nachází v blízkosti skiareálu KLÍNOVEC. Navštivte nás a Váš zážitek z Krušných hor bude ještě silnější!

Restaurace s kapacitou 50 míst, kde se podává plný sortiment všech jídel a nápojů. Součástí je i venkovní terasa s plynovými ohřívači.

Restaurace je velmi dobře přístupná automobilům i větším autobusům, které můžou zaparkovat na přilehlých veřejných parkovištích. Motorkáři, cyklisté a lyžaři jsou vítáni!

Pro maminky bude v prostoru restaurace přebalovací pult. Samozřejmostí je bezbariérový přístup a WC pro invalidy.

Prostory restaurace a venkovní terasy jsou vhodné i pro pořádání firemních a rodinných akcí, promoce, svatební hostiny, školení a oslavy jubileí. Pro Vaši firemní či soukromou akci jsme připraveni zajistit doprovodný program na míru, hudební produkci, hostesky a další služby.

V našem jídelním lístku najdete široký výběr typických jídel české a moravské kuchyně. Nezapomněli jsme ani na  minutkovou kuchyni (steaky, těstoviny, rizota, ryby, saláty) i pokrmy krušnohorské kuchyně. V době obědů  je připravena polední nabídka pro samoobslužnou restauraci sestávající se z polévek, hotových jídel a moučníků.

Snídaně poskytujeme formou  bohatého bufetové stolu.

Večerní provoz je s obsluhou a přípravou jídel v otevřené minutkové kuchyni, kde můžete být přímými svědky přípravy Vašeho jídla.

Můžete zde sledovat aktuální sportovní přenosy... zážitek Vám umožní LCD o uhlopříčce 165cm s profesionálním ozvučením.

Potřebujete internetové připojení? Můžete využít bezplatně vysokorychlostní WI-FI.

Budete se k nám vracet? V tom případě využijete systém výhod klubové karty  Après Card.

Apres restaurant je nekuřácká restaurace a Vaši domácí mazlíčci jsou vítáni.

Zobrazit verzi pro mobilní zařízení
Podívejte se na podnik Après restaurant na Yelpu